Afyon Açılı Beton Kesimi

Afyon Açılı Beton Kesimi

Afyon Açılı Beton Kesimi

Jet Karot İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi; Afyon’da modern teknik elemanlarıyla açılı beton kesimi yapmakta olan bir firmadır. Eski yöntemlerle herhangi bir açıda yatay yada düşey beton kesimi oldukça masraf çıkaran bir iştir fakat yeni nesil karot makineleri sayesinde bu problem aşılmıştır.

Açılı Beton Kesim Afyon’da daha çok Hidrolik Beton Kesim makineleriyle yapılmakta olup, işlem yapılacak yerin koşullarına bağlı olarak farklı makineler de kullanılmaktadır. Hidrolik Beton Kesme makinelerinin testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar  bulunmaktadır. Bu makinelerle yapılan Açılı Beton Kesim işlemi çok daha hızlı olmakla birlikte çok  daha masrafsız olup sonradan herhangi bir tamirat gerektirmez.  Ayrıca Hidrolik Beton Kesim makineleri sayesinde Açılı Beton Kesim işlemi sırasında  titreşim olmadığından dolayı kesim yapılacak donatı dışında kalan bölgeye herhangi bir  zarar gelmez.

 Açılı Beton Kesme uygulaması sayesinde yapı inşaatı sırasında koşulların el vermediği  yani kesim işlemi açısından sıkıntı yaratan kesme işlemleri daha hızlı ve mükemmel hale geldi. Firmamız Açılı Beton Kesim Afyon hizmetlerini siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve geniş ekipman parkurumuzla, uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaya hazırdır.

 

Açılı beton kesim Afyon uygulamalarımızda yapıdaki kesilmek istenilen beton yüzey hangi yüzeyde (dikey, düşey) olursa olsun, istenilirse donatısıyla birlikte istenilen ölçüde açılı beton kesimi gerçekleştirilmektedir. Açılı Beton Kesim Afyon kullanım alanları;

 

- Elektrik, su, doğal gaz gibi tesisat delikleri

- Küçük ebattaki açılımlar, havalandırma boşluğu olarak sıralanıp çoğaltılabilir.

 

Bunların yanında, yapı inşaatı sırasında isteğe ve koşullara göre istenilen her açıda ve her türlü betonda (demir donatılı-donatısız) Açılı Beton Kesim Afyon’da Jet Karot tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Açılı beton kesim Afyon ili hizmetlerini  sürdürmekte olan Jet Karot Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla Açılı Beton Kesim yanında havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven şaftları gibi bir çok işlemi profesyonel karotçular  tarafından  hizmet vermektedir.

 

Jet Karot hizmeti olan açılı beton kesim Afyon faaliyetleri için sormak istediklerinizi açılı beton kesme fiyat bilgilerini iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 06 Haziran 2018, id:339
telefonwhatsappmail