Afyon Beton Delme

Afyon Beton Delme

Afyon Beton Delme

             Beton delme Afyon’da de karot makineleriyle yapılmaktadır. Tüm yapı işlerinizde beton delme Afyon kentinde sizlere zaman ve maddi açıdan çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

            

        İhtiyaca ve isteğe göre betonlarda büyük küçük delikler açmak gerekmektedir. Bu ihtiyaç ve istek yuvarlak olabildiği gibi kare, dikdörtgen ve diğer birçok farklı şekillerde de olabilmektedir.

 

             Beton delme Afyon’da karot makineleri dışında diğer eski ve zahmetli makinelerle yapmak oldukça maliyetli olmakla beraber yapınıza oldukça ciddi zararlar vermektedir. Beton delme Afyon’da kırıcı ve delicilerle yapmak oldukça fazla zaman almakla beraber yarattıkları titreşimden dolayı beton içerisinde çatlaklar meydana getirmektedirler. Bu çatlaklar yapının direncini zayıflatmakla beraber ömrünü de zayıflatmaya neden olur. Beton delme Afyon uygulamaları esnasında ortaya çıkan bu çatlaklar daha sonra suyun ve nemin de etkisiyle yapınızda çürümeye neden olur.

 

            Ayrıca beton delmeyi kırıcılarla yaptığınızda kırıcıların yaydığı titreşimden dolayı betonun içinde bulunduğu demirin betondan ayrılması da söz olmakta ve bu da yapının oldukça büyük bir risk altına düşmesine neden olur. Yeni Afyon Düzenlemesi diye adlandırılan düzenleme hatalı ve rant odaklı olup kenti adeta bir beton labirentine çevirmiştir. Sosyal donatı alanları yaşayan ve ilerleyen nüfusun ihtiyacını karşılamaktan uzaktır. Büyükşehir ve ilçe bazındaki planların bilimsel tekniklere uygun hazırlanması gerekmekte olup bu planlar uzun süreli olmalı, keyfi ve çıkarcı müdahalelere kapalı olmalıdır. Kentlerimizin ekolojik, çevresel değer ve varlıklarının zarar görmesini engelleyip, sürdürülebilirliğini sağlayacak bir planlama gereklidir. Güneşe, doğal enerjilere ve yerel ekolojik sistemlere uygun kent planları yapılmalı, mevcut planlar dönüştürülmeli ve kamu tarafından denetlenmelidir.

 

Son yıllarda artan nüfusa ve göç olgusuna paralel olarak başıbozuk ve hızlı kentleşme, yerel seçim dönemlerinde, gecekondulaşma ve kaçak yapılar hızla sürmektedir. Bu durumda yeraltı yapısı (heyelanlı alanlar, dere yatakları, yer altı suyu beslenme alanları, yer altı zenginlikleri ve zemin özellikleri) ile ilgili parametrelerin yerleşimden önce belirlenme imkanı bulunamamaktadır.

 

           Beton delme Afyon’da kırıcılarla yapmak istediğinizde asla istediğiniz ölçüde bir kırım veya parça alamazsınız. Çünkü, kırıcılarla yaptığınız beton delme işlemi mutlaka hesap edilenden daha fazla olmaktadır. Misal, 5 cm’lik bir borunun geçmesi için kırıcılarla yapacağınız bir beton delme işlemi mutlaka daha büyük olacaktır.

 

         Ayrıca beton delme Afyon işlemi sırasında betonda bulunan demirlerin kesimi de oldukça zahmetlidir. Bu nedenle tüm bu yapı işleriniz için firmamız Jet Karot, karot makineleriyle beton delme Afyon konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha rahat ve daha kaliteli hizmet vermeye hazırdır. Kırıcılarla yapılan beton delme işlemi istenilen ölçüde bir delik veya kesim vermediği için daha harç ile tamir gerekmektedir.  karot makinalarıyla yapılan beton delme işlemi istenilen ölçüde ve pürüzsüz bir delik veya kesim çıkardığı için daha sonra herhangi bir tamir gerektirmez.

  

   Perde betondan tutun her türlü beton delme işlemlerinizde karot makinaları iş görmekte ve sizlere hem zamandan, hem işçilikten hem de büyük bir ekonomik masraftan tasarruf imkanı sağlar.

      

       Jet Karot olarak beton delme Afyon ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 06 Haziran 2018, id:342
telefonwhatsappmail