Afyon Beton Kesme Firmaları

Afyon Beton Kesme Firmaları

Afyon Beton Kesme Firmaları

Jet Karot Beton Kesme Firmaları Afyon bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte insan gücüne dayalı iş gücünün de değişip geliştiğini görmekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insana dayalı iş gücü yavaş yavaş azalırken farklı iş kolları da ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi olan Karot Beton Kesme Firmaları Afyon’da bu yeni iş kolunun finansmanları ve yürütücüleri konumundadırlar.

Karot kelimesi, karot makinesi ile betondan silindir şeklinde çıkartılan parçaya, havuç misali karot denilmesinden gelmektedir. Bu işi yapan makineye karot makinesi, operatörlere karotçu denilmektedir. Karot ismi zamanla betonda yapısal değişiklikler yaparak Karot Firmaları ya da Beton Kesme Firmaları  Afyon’da gelişmiş bir sektör halini almıştır.

Silindir şeklinde betonun delinmesi, beraberinde beton binalarda ihtiyaç duyulan beton delme ve beton kesme gibi işlerinde yapılmasına olanak sağlamıştır. Hiçbir şekilde darbe vermeden, demir donatılı ve donatısız zeminde, 45º& 90º lik açılarla delim yapabilme, Q20 çap & Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Sonuç itibariyle karot  kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, beton kesme makinaları ve uygulamaları akla gelmektedir.

Beton Kesme  firmaları Afyon’da  özellikle 1990’larda çoğalmaya başladılar.

Beton Kesme firmaları Afyon’da çoğalmasıyla beraber karot beton delme ve beton kesme işlemleri de daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara yapılmaya başlanmıştır.

Beton kesme ve delme, yapı güçlendirme ve yıkım uygulamalarında Beton Kesme Firmaları Afyon’da öncülük etmiş olan firmamız Jet Karot, tüm bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlara sunmaya her zaman hazırdır.  Jet Karot, uzman personel kadrosu ve geniş ekipman yelpazesi ile tüm Beton Kesme  Firmaları  Afyon ilinde sizlere en iyi ve en hızlı çözümleri üretecek olan tek firmadır.

Beton Kesme Firmaları Afyon içerisinde, karot ile beton delme, beton kırma, beton çürütme, beton kesme işlerinde firmamız Jet Karot, faaliyetlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda referanslarının tavsiyeleri ile artırarak sürdürmektedir.Firmamız, bünyesinde barındırdığı güncel teknoloji ürünü makine parkuru ile de farkını ortaya koymaktadır.

Beton Kesme Firmaları Afyon inşaat işleriyle uğraşan bir çok sektörle de ilişkili bir özelliğe sahiptir. . Tesisatçılar, bina yıkım ve bina güçlendirme işlerinde çalışanlar, dekorasyon işlerinde ve beton test laboratuvarlarında çalışanlar Beton Kesme Firmaları Afyon’da  ortak alanda çalışma koşullarına sahip olabiliyorlar.

Peki, Beton Kesme Firmaları Afyon’da genel olarak ne iş yaparlar ona bir bakalım;

  • Karot firmaları yapılarda, binanın depreme dayanıklılığını test etmek amacıyla betondan numune alınması,  (betondan karot makinası ile alınan numune test labarotuvarındaki makinalarla dayanıklılık testine tabi tutulur. Buradaki değerlere göre binadan kullanılan betonun sağlamlığı test edilmiş olur)

 

  • Beton Kesme firmaları  Afyon’da ki binalarda betona şekil vermek amacıyla karot ile beton delme, karot beton kesme, karot ile çürütme uygulamaları yapmaktadır.. Bu uygulamalar ile kaldırılması gereken beton bir yapı için karot uygulaması yapılmaktadır. Örneğin pencere yada kapı açmak için karot işi beton yapıya uygulanmaktadır. 
  •  
  •  Beton Kesme  firmaları Afyon’da karot makineleriyle, binalarda betona dekorasyon amaçlı estetik kazandırmaya yönelik şekil verme uygulamaları yapılabilmektedir.
 06 Haziran 2018, id:348
telefonwhatsappmail