Afyon Beton Kesme

Afyon Beton Kesme

Afyon Beton Kesme

Jet Karot İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi; Afyon’da, beton delme, beton kırma ve beton kesme faaliyetlerini sürdürmekte olan bir firmadır. Sertleşmiş betonun yapıdan daha sonra belli amaçlar doğrultusunda kesilmesi, delinmesi, çıkarılması gerekebilir. Bu durumda eski vurma, parçalama, dağıtma yöntemleri yapıya zarar vermekte külfet getirmektedir.

Bu nedenle tüm bu yapı işleriniz için firmamız Jet Karot, karot makinalarıyla beton delme Afyon da konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha rahat ve daha kaliteli hizmet vermeye hazırdır.

Beton delme işlemini karot makinalarıyla gerçekleştiren firmamız, beton delme Afyon’da demirli veya demirsiz tüm zeminlere uygulayabilmekte, darbesiz, sessiz, pislik bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak  için en uygun şekilde sunmaktadır.

Karot makinaları beton delme Afyon işlemi sırasında betona herhangi bir titreşim vermez ve dolayısıyla titreşimden kaynaklanacak tüm riskleri de sıfıra indirmektedir.

Karot makinalarıyla beton delme Afyon’da işlemi, kırıcıların günlerce yaptığı bir işi sadece bir içerisinde daha sağlam yapabilmektedir. Kırıcılarla yapılan beton delme Afyon işlemi istenilen ölçüde bir delik veya kesim vermediği için daha harç ile tamir gerekmektedir. Ama karot makinalarıyla yapılan beton delme Afyon işlemi istenilen ölçüde ve pürüzsüz bir delik veya kesim çıkardığı için daha sonra herhangi bir tamir gerektirmez.

Perde beton kesme işlemlerinden her türlü beton delme Afyon işlemlerinizde karot makinaları iş görmekte ve sizlere hem zamandan, hem işçilikten hem de büyük bir ekonomik masraftan tasarruf imkanı sağlar. 

Hidrolik beton kesme makinesi ile yapılmakta olan beton delme Afyon, beton kesme işlemleri diğer yöntemlerde olduğu gibi yapıyı tahrip etmemektedir. Betonda, daha önceden yapılması çok güç olan, aşırı gürültülü ve betona zarar veren uygulamalar karot makineleri ile çok kolay, hızlı, betona zarar vermeden, gürültüsüzce yapılmaya başlanmıştır. Bu yöntem klasik yıkımların aksine zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi ve çevrenin daha az kirletilmesini sağlar. Profesyonel karot ustaları ile gerçekleştirilen uygulamalar daha ekonomiktir. Hiçbir şekilde yapıya zarar vermeden, demir donatılı ve donatısız yüzeyde, 45o ­ 90o lik açılarla delim yapabilme, Q20 çap ­ Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapabilme olanağı sağlanmış olmaktadır. Klasik yöntemlerde beton delme Afyon, işi çok fazla zaman almakta, delme işlemi sırasında, betonda titreşim oluşmasından dolayı ince çatlaklar meydana gelmekte ve bu da betonun direncini, kalitesini ve ömrünü azaltmaktadır

Karot makineleri tüm konumlarda kullanılmak üzere üretilmiş olup, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Beton delma Afyon, asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, kapı, pencere, kanal, kesim ve delimleri gibi işlerde kullanılır.

Jet Karot olarak beton delme Afyon ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 06 Haziran 2018, id:352
telefonwhatsappmail