Afyon Beton Kırma

Afyon Beton Kırma

Afyon Beton Kırma

Jet Karot Beton Kırma Afyon ilinde faaliyet gösteren karot şirketlerinin başında gelmektedir. Firmamız, beton kırma Afyon uygulamalarında profesyonel bir ekiple siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazır bulunmaktadır. Beton kırma Afyon’da mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında kullanılır.

Beton kırma Afyon’da kırılacak betonun mevcut yapısına göre değişiklik göstermektedir.

-  Beton kırma Afyon ‘da dört farklı yöntemle gerçekleştirilmektedir

- İş makinaları ile kırım

-  Havalı kompresör ile kırım

-  Elektirikli pönematik kırıcılar ile kırım

-  Kimyasal bileşenler ile kırım ( beton çatlatma) olarak yapılabilmektedir.

Afyon Seyhan Havzası'nın da içinde yer aldığı Akdeniz Bölgesi,  Hükümetler arası İklim Değişikliği Panelinin raporunda, küresel ısınmaya karşı en hassas ve savunmasız bölge olarak yer almaktadır. Bu alan yapılaşma düşüncesinden tamamen arındırılmalıdır. Tam tersine burada gerçek bir yeşil dokunun yaratılması için uğraş verilmelidir. Alan Afyonlıların sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerini sürdürdükleri bir alan olarak kalmalıdır. Eski dere yatakları, heyelanlı alanlar ile Seyhan Nehri'nin sağ ve sol yakaları yapılaşmadan mutlaka korunmalıdır.

Ana akslar üzerinde yer alan her apartmanın altına dükkân izni verilmesi tutumundan vazgeçilmelidir. Ticaret alanları, önceden belirlenen meydanlara cepheli “çarşı” biçiminde düzenlenmelidir. Seyhan baraj gölü kuzeyinde, köprünün açılmasının da etkisiyle hızlı ve kontrolsüz gelişecek yapılaşmanın, çevre düzeni planının hazırlanıncaya kadar durdurulması ve planlama alanlarında hazine arazilerinin satışının engellenmesi için tapuya şerh düşülmesi gerekmektedir. Gecekondu önleme bölgeleri oluşturularak projeler geliştirilmelidir. Düşük gelirli yurttaşlar bu durumdan yararlandırılmalıdır.

Beton kırma Afyon ili faaliyetlerini uzmanlıkla yürüten personel ve araç kadromuz beton kırma Afyon ilinde hizmetinizdedir.

Firmamız Jet Karot beton kırma Afyon makinalarıyla beton kırma Afyon’nın  yanında  havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven  şaftları gibi bir çok işlemi profesyonel karotçular sizlere 7/24 hizmet vermeye hazırdır. 

 06 Haziran 2018, id:354
telefonwhatsappmail