Afyon Bina Kesme

Afyon Bina Kesme

Afyon Bina Kesme

Depremin söz konusu olduğu durumlarda, kesme donatısının hesabında temel alınacak kesme kuvvetini, kiriş mesnetlerindeki moment kapasitelerini temel alarak hesaplamak çok daha doğru olur. Yapıya etki eden deprem kuvvetinin tam olarak saptanması olanaksız olduğundan kapasiteden gidilerek hesaplanan kesme kuvveti daha sağlıklı sonuç verir.

Bina Kesme Afyon’da tanımlamak gerekirse, herhangi bir yapı inşası sırasında beton kesme ile ilgili olan her şey diyebiliriz. Yani Bina Kesme Afyon’dan kasıt içindeki beton kesme işlemleri olarak tanımlanır.

Bina Kesme Afyon’da karot makineleriyle  yapılmaktadır. Karot makineleri sayesinde Bina Kesme Afyon’da çok daha hızlı ve temiz bir uygulama haline gelmiştir.

Bina Kesme Afyon işlemleri sırasında kesim yapılacak alanın şartlarına göre karot beton kesme makineleri seçilir . Bu makinelerin her biri farklı özelliklere sahip ve her biri farklı eforlar sarf etmektedirler.

Bina Kesme Afyon işlemleri sırasında en çok kullanılan iki makineyi tanıyalım;

 

  1. Hidrolik Beton Kesme

      Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makine haznesine sahiptir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinası da bunlardan sadece bir tanesidir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinası sayesinde istenilen her açıda ve istenilen her betonda Bina Kesme Afyon’da gerçekleştirilmektedir.

 

        Hidrolik Beton Kesme makinesi ile el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız ve tahribatsız bir şekilde Bina Kesme Afyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

         Hidrolik Beton Kesme makinalarının testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır

 

         Kapı, pencere açımlarında, parapet kesimleri gibi her türlü işlemde düz ve pürüzsüz bir Bina Kesme Afyon işlemleri yapmaktadır.  Perde, kiriş, kolon, döşeme gibi bir çok betonarme yapı da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinası, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada Bina Kesme  Afyon işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

 

      Bina yıkımında da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

 

        Hidrolik Beton Kesme makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için Bina Kesme Afyon’da ki işlemi sırasında  yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir beton kesme imkanı sağlar.

 

         Hidrolik Beton Kesme makinaları sayesinde Bina Kesme Afyon işlerinde yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.

 

           Hidrolik Beton Kesme makinaları isteğe ve koşullara bağlı olarak büyük ebatlarda da Bina Kesme Afyon  işlemini gerçekleştirmektedir.

 

 

  1. Halatlı Beton Kesme

 

Firmamız Bina Kesme  Afyon işlemlerinde, yere ve koşullara bağlı olarak ikinci bir beton kesme işlemini de sizlere sunmaktadır.

Halatlı beton kesme uygulaması inşaat sektöründe oldukça gereksinimi yerine getiren bir uygulama çeşididir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

Sanıldığının tersine, bir tarafı hafriyatla ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesinde de çözüm sunmaktadır.

 

Faaliyet alanları içeriğinde:

 

» Münferit (tekil), mütemadi (birleşik) ve radye jeneral temeller

» Büyük beton kütlelerin kesimi

» Kule vinç sabitleme beton kütleleri

» Bina yıkımı

» Yığma bina yıkımı

» Geniş ölçekte ki parapetler

» Kapı-pencere-şavt ve asansör yerleri bulunmaktadır.

 

Firmamız işinizi hızlı, gürültüsüz ve temiz bir şekilde çözüme kavuşturmada ve Bina Kesme Afyon ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve bina kesme Afyon  fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 06 Haziran 2018, id:357
telefonwhatsappmail