Afyon Halat İle Beton Kesimi

Afyon Halat İle Beton Kesimi

Afyon Halat İle Beton Kesimi

Tel ile beton kesme işleri olarak da adlandırılan uygulamaları gerçekleştirirken firmamız profesyonel kadrosu ve gelişmiş makine parkuru ile müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmaktadır.

Halat ile beton kesimi Afyon’da, beton kesme uygulamalarında en gelişmiş sistem denilebilir. Çelik halat üzerinde elmaslı kesme boncuklarının montajıyla oluşmuş ve güç ünitelerine bağımlı halatın dönme hareketiyle kesim olanağı sunan sistemdir.Yön verebilecek ek aparatlar sayesinde dikey ve yatay kesimlerde kullanılabilir.

Halat ile beton kesimi Afyon makinaları iş ve işçi güvenliği düşünülerek dizayn edilmiş ve güvenlik üst seviyede tutulmuştur. 22 KW maksimum güç üreten ünite için 32A güç kaynağı gerektirir. Pönematik tel gerilim kontrol sistemi ile güvenli bir kesim olanağı sunar.

 

Halat ile beton kesimi Afyon uygulaması inşaat sektöründe oldukça gereksinimi yerine getiren bir uygulama çeşididir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halat ile beton kesimi Afyon uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz. Sanıldığının tersine, bir tarafı hafriyatla ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesinde de çözüm sunmaktadır.

Halat ile beton kesimi Afyon sistemi yapılarda kontrollü yıkım işlerindeki kesimlerde en hızlı en ekonomik ve en kolay olma olanağı sunmaktadır.Karotla Beton Kesme-Hidrolik Beton Kesme(raylı kesme) sistemleri minumum:1 cm maksimum:75 cm kalınlıklardaki kesimlerde çözüm olanağı sunarken halat ile beton kesme sistemleri ile bu oran neredeyse sınırsız kesme olanağı sunmaktadır.

İş gücü ve zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlayan halat ile beton kesim sistemi çözüm aşamasında önemli bir yer edinmiştir.

 

Kullanım alanları;

 

*Beton kalınlığı 75 cm geçen her kesim uygulamalarında kullanılan sistem

*Kontrollü bina yıkımının her alanında

*Barajlardaki beton kesimleri

*Köprü yıkımı, geçici yapıların sökülerek yıkılması

*Mermer ve taş ocaklarındaki kesimlerde

*Köprü ayakları kesimlerinde

*Yüksek donatılı betonun, duvarların veya çelik yapıların kesilmesi

*Kütle beton kesimlerinde

*Enerji santralleri kesimlerinde(kuru kesim)

*Yapısal değişiklikler

*Kapı açılımları

*Pencere açılımları

*Havalandırma şaftı kesimlerinde kullanılmaktadır.

 06 Haziran 2018, id:368
telefonwhatsappmail