Afyon Kapı Kesimi

Afyon Kapı Kesimi

Afyon Kapı Kesimi

Jet Karot kapı kesimi Afyon uygulamalarını başarıyla sürdüren bir firmadır.  Kapı kesimi Afyon’da, genel itibariyle bir yapının inşa sırasında projeye uygun yapılmadığı veya proje değişikliği sebebiyle duvar veya perde betonun kesilerek kapı açılması anlamına gelmektedir. Diğer bir ifadeyle kapı olarak boş bırakılması gereken yerin unutularak kapı bırakılmama sonucunda kapı ölçülerine uygun olarak kesilmesine denir.

Kapı kesimi  Afyon uygulamasında en önemli nokta, kesilecek yere uygun beton kesim makinesinin seçilmesidir. Kapı kesimi Afyon’da genel itibariyle Hidrolik Beton Kesme makinesi kullanılmaktadır.

 

Hidrolik Beton Kesme makineleri sayesinde büyük bir sorun olan kapı kesimi, çok daha hızlı, temiz ve gürültüsüz bir işlem haline gelmiştir.

Bu makineler sayesinde kapı kesimi Afyon işlemi demir donatılı ve demir donatısız bütün betonlarda uygulanmaktadır.

Bu makineler kapı kesimi Afyon’da herhangi bir titreşim yaymadığından dolayı kesim alanı dışında kalan yerler zarar görmez ve düz, pürüzsüz bir işlem olanağı sağlar. Bu nedenle de kapı kesimi Afyon’da bittikten sonra herhangi bir tamirat söz konusu olmaz.

 

Kapı kesimi Afyon’da sadece yapının inşaatı sırasında yapılır diye kaide söz konusu değildir. Bunların dışında da kapı kesimi Afyon’da uygulanmaktadır. Evinizin dekorasyonunu değiştirmek istediğinizde de kapı kesimi Afyon’da gerçekleştirilir. Evinizdeki bir odanın kapısını iptal edip diğer bir taraftan kapı kesimi Afyon’da yaparak yeni bir kapı oluşturmak mümkündür.

Bütün bunların yanında, evinizin beton bahçe duvarında da yeni bir kapı açmak istiyorsanız karot makineleriyle kapı kesimi Afyon’da yapılmaktadır.

 

Hidrolik Beton Kesme makineleri sayesinde kapı kesimi Afyon dışında da kullanılmaktadır. Pencere açımlarında, parapet kesimleri gibi her türlü işlemde düz ve pürüzsüz bir kesim işlemi yapılmaktadır. Perde, kiriş, kolon, döşeme gibi bir çok betonarme yapı da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinası, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada beton kesme işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

 

Kapı kesimi Afyon’da diğer kırıcı ve delici makinelerle yapmak hem çok zahmetli ve masraflı olur hem de istenilen temiz ve pürüzsüz işlemi vermez. Diğer kırıcı ve delicilerle yapılan kapı kesimi Afyon’da aynı zamanda titreşimli olduğu için işlem sonunda hasar bırakır ve sonradan tamirat gerektirmektedir.

 

Bu nedenlerden dolayı kapı kesimi Afyon işleminin Hidrolik Beton Kesme makineleriyle yapılmasının inşaat sektörüne inanılmaz getirileri olmuştur. Bunların en başında inşaat sektöründe sürekli sorun halinde olan zamandır. Zaman, inşaat sektöründe genel itibariyle kısıtlıdır. Bu makineler sayesinde zaman sıkıntısı sadece kapı kesimi Afyon işleminde değil diğer beton kesme işlemlerinde de rahatlatıcı olmuştur.

İnşaat sektöründe bir diğer sorun da sonradan kesimi Afyon’da işlemi gerektiren değişikliklerdir. Bu makineler sayesinde örneğin kapı kesimi gibi bir sorun çok daha basit bir işlem haline gelmiştir.

Bir diğer sorun da inşaat sektöründe kapı kesimi Afyon gibi kesim işlemlerinin sonunda ortaya çıkan tamiratlardır. Bu makineler sayesinde kapı kesimi Afyon’da veya diğer kesim işlemlerinin sonunda herhangi bir tamirat gerektirmez.

 Firmamız işinizi hızlı, gürültüsüz ve temiz bir şekilde çözüme kavuşturmada ve kapı kesimi Afyon çalışmaları ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 

 06 Haziran 2018, id:372
telefonwhatsappmail