Afyon Karot Firmaları

Afyon Karot Firmaları

Afyon Karot Firmaları

Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte insan gücüne dayalı iş gücünün de değişip geliştiğini görmekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insana dayalı iş gücü yavaş yavaş azalırken farklı iş kolları da ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi olan Karot Firmaları Afyon’da bu yeni iş kolunun finansmanları ve yürütücüleri konumundadırlar. Jet Karot karot firmaları Afyon hattında faaliyet gösterir.  

 

Karot kelimesi, karot makinesi ile betondan silindir şeklinde çıkartılan parçaya, havuç misali karot denilmesinden gelmektedir. Bu işi yapan makineye karot makinesi, operatörlere karotçu denilmektedir. Karot ismi zamanla betonda yapısal değişiklikler yaparak karot firmaları Afyon’da sektör halini almıştır.

 

Silindir şeklinde betonun delinmesi, beraberinde beton binalarda ihtiyaç duyulan beton delme ve beton kesme gibi işlerinde yapılmasına olanak sağlamıştır. Hiçbir şekilde darbe vermeden, demir donatılı ve donatısız zeminde, 45º& 90º lik açılarla delim yapabilme, Q20 çap & Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Sonuç itibariyle karot, karot firmaları  kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, beton kesme makinaları ve uygulamaları akla gelmektedir.

 

Karot firmaları Afyon’da özellikle 1990’larda sanayi atılımlarıyla çoğalmaya başladılar. Karot firmaları Afyon’da artmasıyla beraber karot beton delme ve beton kesme işlemleri de daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara yapılmaya başlanmıştır.

 

Beton kesme ve delme, yapı güçlendirme ve yıkım uygulamalarında karot firmaları Afyon bölgesinde olan firmamız Jet Karot, tüm bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlara sunmaya her zaman hazırdır.

 

Jet Karot, uzman personel kadrosu ve geniş ekipman yelpazesi ile tüm karot firmaları Afyon şirketleri arasında sizlere en iyi ve en hızlı çözümleri üretecek olan tek firmadır. Karot firmaları Afyon içerisinde, karot ile beton delme, beton kırma, beton çürütme, beton kesme işlerinde firmamız Jet Karot, faaliyetlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda referanslarının tavsiyeleri ile artırarak sürdürmektedir.

Firmamız, bünyesinde barındırdığı güncel teknoloji ürünü makine parkuru ile de farkını ortaya koymaktadır.

 

Karot firmaları Afyon inşaat işleriyle uğraşan bir çok sektörle de ilişkili bir özelliğe sahiptir. . Tesisatçılar, bina yıkım ve bina güçlendirme işlerinde çalışanlar, dekorasyon işlerinde ve beton test laboratuarlarında çalışanlar Karot firmalarıyla ortak alanda çalışma koşullarına sahip olabiliyorlar.

 

Peki, Karot Firmaları Afyon’da  genel olarak ne iş yaparlar ona bir bakalım;

  • Karot firmaları Afyon’da ki yapılarda, binanın depreme dayanıklılığını test etmek amacıyla betondan numune alınması,  (betondan karot makinası ile alınan numune test labarotuvarındaki makinalarla dayanıklılık testine tabi tutulur. Buradaki değerlere göre binadan kullanılan betonun sağlamlığı test edilmiş olur)

 

  • Karot firmaları Afyon’da ki binalarda betona şekil vermek amacıyla karot ile beton delme, karot beton kesme, karot ile çürütme uygulamaları yapmaktadır.. Bu uygulamalar ile kaldırılması gereken beton bir yapı için karot uygulaması yapılmaktadır. Örneğin pencere yada kapı açmak için karot işi beton yapıya uygulanmaktadır. 
  •  
  •  Karot firmaları Afyon’da karot makineleriyle, binalarda betona dekorasyon amaçlı estetik kazandırmaya yönelik şekil verme uygulamaları yapılabilmektedir.
 06 Haziran 2018, id:379
telefonwhatsappmail