Afyon Lazerli Beton Kesme

Afyon Lazerli Beton Kesme

Afyon Lazerli Beton Kesme

Üretimine Çin’de başlanan lazerli beton kesme Afyon’da makinesi iki yıl içerisinde ülkemizde kullanılmaya başlanacaktır. Lazerli beton kesme  Afyon makinalarıyla inşaat sektöründe yeni bir dönem başlayacaktır. Lazerli beton kesme Afyon makinası ile inşaat sektöründe hem zamandan hem de enerjiden kazanımlar elde edilecektir. İnşaat sektörünün teknolojik gelişmeler ışığında daha da kolaylaşmasını sağlayacak makine firmamız tarafından en kısa zamanda ülkemize getirilecektir. Ülkemizde hızla gelişmekte olan inşaat sektörünün insani güçten teknolojik güce geçişi aşamasında firmamızın getireceği lazerli beton kesme Afyon makinesi ile bu geçişin bir basamağı daha aşılmış olacak.

Lazerli beton kesme Afyon makinesinin işlevinin tam anlamıyla anlaşılması sonucunda her inşaat firmasının kullanacağını söylemek mümkündür. 21.yyın teknolojik gelişmelerine inşaat sektörünün kayıtsız kalamayacağı ortada iken firmamız da bu gerçeği görmekte ve bunu yönelik hamlelerle hem ülke ekonomisine hem ülke teknolojisine inşaat sektöründe çağın takipçisi olmaktadır.

Ülkemizin içine girdiği kentsel dönüşüm projesi ile ülkenin dört bir yanında çalışmalar başlatılmaktadır. Bu projenin yıkım çalışmalarında yaşanan kesme sorunlarının büyüklüğü ortadadır. Lazerli kesim makinesi ile hem bu sorunlar çözülebilecek hem de bu çalışmaların hızlanması gerçekleşebilecektir. Yıkım çalışmalarında veya tadilat çalışmalarında bazen sadece bir bölümün veya parçanın yıkılması gerekebilmektedir. Şu an ki malzemelerle bu pek mümkün olamamaktadır ve çok zor olmaktadır. Ama istenilen estetikte veya yeterlilikte olmadığı aşikardır. Lazerli beton kesim makinesi ile bu tür zorluklarda tarihe karışacaktır.

Lazerli beton kesme Afyon makinesi kentsel dönüşüm gibi büyük bir projede ana malzeme olacağı gibi daha küçük çalışmaların da ana emanteri olacaktır. Büyük küçük bir çok firmanın mekanik yetersizliğine cevap olacak makine firmamızın en büyük hedeflerinden biridir. İnsan bedeninin yıpranma noktasına geldiği, büyük emeklerin harcandığı, fazla zamanın harcandığı ve maddi giderlerin arttığı bu alana çözüm olacağı kesinlik kazanan lazerli beton kesme makinesi her yönü ile karlı-kazançlı bir yatırım olacaktır. Bir inşaat firması için insan, zaman ve maddiyatın önemi göz önüne alındığında bu makinenin ülke genelindeki her firmaya hitap ettiği-edeceği ortadadır. Firma olarak çalışanın ve yatırımcının karlı çıkacağı bu makineyi ülkeye getirmenin kaçınılmaz olduğunu görmekteyiz.

Lazerli beton kesme Afyon makinesi kullanılması kolay bir alet olduğundan fazla bir teknik alt yapıda gerektirmemektedir. Sadece bunu kullanacak kişinin eğitimden geçmesi ve bir ekipman takımının oluşturulması yeterli olacaktır. Bir çok makinenin işçinin yapacağı işi bir ekipman takımı ve lazerli beton kesme  Afyon makinası yapabilecektir. 

 06 Haziran 2018, id:400
telefonwhatsappmail