Afyon Perde Beton Kesme

Afyon Perde Beton Kesme

Afyon Perde Beton Kesme

                Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makine haznesine sahiptir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi da bunlardan sadece bir tanesidir.  Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi sayesinde perde beton kesme Afyon’da istenilen her açıda ve istenilen her betonda, perde beton kesme  Afyon’da tüm işlemler gerçekleştirilmektedir.

 

        Hidrolik Beton Kesme makinesi ile perde beton kesme Afyon’da el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız bir şekilde uygulanmaktadır. Hidrolik Beton Kesme makinelerinin testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır.

 

  Perde beton kesme Afyon işlemi, Hidrolik Beton Kesme makineleriyle sulu ve darbesiz bir şekilde gerçekleştirir. Dolayısıyla perde beton kesme Afyon işlemi sonrasında herhangi bir tamirat işi oluşturmaz.

 

Hidrolik Beton Kesme makinası perde beton kesme Afyon’da, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada perde beton kesme Afyon işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

  Bina yıkımında da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

 

        Hidrolik Beton Kesme makinaları perde beton kesiminde darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir perde beton kesme Afyon’da imkan sağlar.

 

          Hidrolik Beton Kesme makinaları sayesinde perde beton kesme Afyon yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.

 

Firmamız Jet Karot, Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla perde beton kesme Afyon’nın yanında, havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven  şaftları gibi bir çok işlemi profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 06 Haziran 2018, id:402
telefonwhatsappmail