Afyon Perde Duvar Kesimi

Afyon Perde Duvar Kesimi

Afyon Perde Duvar Kesimi

Firmamız  Jet Karot bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makine parkuruna sahiptir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi da bunlardan sadece bir tanesidir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi sayesinde perde duvar kesimi Afyon’da istenilen her açıda ve istenilen her betonda beton kesme işlemi gerçekleştirilmektedir.  Hidrolik Beton Kesme makinesi perde duvar kesimi Afyon’da el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız bir şekilde uygulanmaktadır.  Hidrolik Beton Kesme makinelerinin testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır

 

Hidrolik Beton Kesme makinası perde duvar kesimi Afyon’da , istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada perde duvar kesimi Afyon’da  hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir. Bina yıkımında da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

 

        Hidrolik Beton Kesme makinaları perde duvar kesimi Afyon ilinde  darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir perde duvar kesim imkanı sağlar.

 

          Hidrolik Beton Kesme makinaları sayesinde perde duvar kesimi Afyon’da beton yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.

Firmamız Jet Karot Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla perde duvar kesimi Afyon hizmetlerinin yanında, havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven  şaftları gibi bir çok işlemi profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır. 

 06 Haziran 2018, id:403
telefonwhatsappmail