Afyon Poliüreten Enjeksiyon

Afyon Poliüreten Enjeksiyon

Afyon Poliüreten Enjeksiyon

Poliüretan enjeksiyon Afyon’da, su yalıtımı olarak kullanılan bir ürün ve uygulama tekniğidir. Her hangi bir yaşam alanına dışarıdan gelen su sızıntılarını içeriden ucuz ve kökten sona erdirmek poliüretan enjeksiyon Afyon ili çalışmalarıyla mümkündür.

 

Betonarme elemanlarda çeşitli sebeplerden ötürü oluşmuş olan çatlaklardan su ve benzeri sıvılar gelebilir. Bu tür sorunlarda çatlağa poliüretan enjeksiyon  Afyon’da esaslı reçineler enjekte edilerek çatlak doldurulur. Çatlağa enjekte edilen poliüretan enjeksiyon Afyon yapılarında sıvı ile temas ettiği noktada hacminin 30 katı şişecek ve çatlak veya beton gözenekleri içerisindeki su yolu tıkanmış olacaktır.

 

Poliüretan esaslı, su ile reaksiyona giren, iki bileşenli, solvent içermeyen poliüretan prepolimeridir. Su ile temas halinde hacimsel olarak 30 kat civarında genleşerek betonun içinde izolasyon oluşturan suyun betonun diğer tarafına geçmesini önleyen köpük oluşturur. Kalıcı olarak esnek olan bu izolasyon köpüğü hareketli, ıslak ve su taşıyan çatlakların su yalıtımında kullanılır. Reaksiyon başlama süresi su ile temas ettikten sonra takriben 30 saniyedir, şişme süresi takriben 60 saniyedir. Oluşan köpüğün takriben 120 saniye sonunda yapışkanlığı sona erer.

 

Kullanım alanları;

-Poliüretan enjeksiyon Afyon yapıları su taşıyan çatlakların yalıtımında,

-Hareketli çatlakların yalıtımında,

-Soğuk derzlerin yalıtımında,

-Su depolarında,

 -Yüzme havuzlarında,

-Asansör kuyularında,

-Tünel ve yer altı depolarında,

 -Bodrumların içten yalıtımında ve benzerlerinde su yalıtımı için kullanılır.

 Jet Karot olarak poliüreten enjeksiyon  Afyon ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 06 Haziran 2018, id:404
telefonwhatsappmail