Afyon Testere İle Beton Kesme

Afyon Testere İle Beton Kesme

Afyon Testere İle Beton Kesme

Testere ile beton kesme Afyon kenti faaliyetletlerini yürüten Jet Karot geniş makine parkuru ve uzman ekibiyle her zaman hizmetinizdedir. Testere ile beton kesme Afyon faaliyetlerinde pek çok yöntem kullanılır. Jet Karot çağın son teknolojilerini kullanarak beton kesme uygulamalarında verimli sonuçları kısa zamanda, yapıya zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Testere ile beton kesme  Afyon uygulama yöntemleri olarak:  Uzman karot ustaları tarafından karot ile beton kesme , testere ile beton kesme Afyon. halatlı beton kesme, derz ile beton kesme, hidrolik beton kesme teknikleri kullanılmaktadır.

 

Testere ile beton kesme Afyon işleri risk olgusu yüksek bir iştir bu nedenle kesinlikle güvenilir, tecrübeli kendisini bu konuda kanıtlamış firmalara yaptırılmalıdır. Jet Karot gereken güvenceyi size fazlasıyla vermektedir. Gerekli güvenlik sistemlerini sağlamak, güvenli iş izlekleri kullanmak, gerek çalışanlarını gerek diğer insanların güvenliğini düşünerek çalışmak sonuç itibariyle hem insanla hem de makinelerle bağlantılı olan güvenlik aksamını geliştirmek, Jet Karot’ un vazgeçilmez prensiplerindendir.

 

 Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makina haznesine sahiptir. Karot Testere ile Beton Kesme Afyon bunlardan sadece bir tanesidir. Karot Testere ile Beton Kesme Afyon uygulamalarında da görülebileceği gibi sayesinde istenilen her açıda ve istenilen her betonda beton kesme işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

        Testere ile Beton Kesme Afyon makinesi ile el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız, sulu, hidrolik raylı bir sistemdir.

 

   Testere ile Beton Kesme Afyon makinalarının testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır.

 

         Kapı, pencere açımlarında, parapet kesimleri gibi her türlü işlemde düz ve pürüzsüz bir kesim işlemi yapılmaktadır. Perde, kiriş, kolon, döşeme gibi bir çok betonarme yapı da kullanılan Testere ile  Beton Kesme Afyon makinası, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada beton kesme işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

 

      Bina yıkımında da kullanılan Testere ile Beton Kesme Afyon makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir. Testere ile Beton Kesme Afyon makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir beton kesme imkanı sağlar.

 

          Testere ile Beton Kesme Afyon makinaları sayesinde yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.  Testere ile Beton Kesme Afyon makinaları isteğe ve koşullara bağlı olarak büyük ebatlarda da beton kesme işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız Jet Karot Testere ile Beton Kesme Afyon makinalarıyla havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven  şaftları gibi bir çok işlemi profesyonel karotçular sizlere hizmet vermeye hazırdır. 

 06 Haziran 2018, id:413
telefonwhatsappmail