Beton Delme İşi Afyon

Beton Delme İşi Afyon

Beton Delme İşi Afyon

Beton delme işi, özel makineler ve uzman bir ekip ile beton yapılara delik açma işlemidir.

 

Beton delme işi Afyon beton yapılar içinde uygulandığından genel olarak tehlikeli bir iştir ve tehlikeli alanlarda yapılır. Afyon beton delme işi denilince en önemli konularından bir tanesi, betonu mümkün olan en az hasar ile delmektir. Beton delme işlemlerinde kırıcılar kullanılırsa duvarda ya da beton zeminler üzerinde oldukça fazla hasara yol açıldığı bilinen bir gerçektir. Kırıcılar ile yapılan işlemlerde ortaya çıkan hasarların yanında, delim işlemi sonrasında ortaya çıkan demirleri kesmek ve düzeltmekte büyük sorunlara ve işin çok daha uzun sürelerde bitmesine sebep olmaktadır. Hem delme işleminin çok daha az hasarlı olması, hem de ortaya çıkan demirlerin kesimini daha kısa sürelerde ve daha sağlıklı şekilde yapmak için karot makineleri kullanılması en makul çözümdür.

 

Karot Makinesi İle Beton Delme

Karot makinesi ile kırılarak yapılan delme işlemlerinde ortaya çıkan hasar ve deformasyon çok çok az olmaktadır. Firmamız beton delme işlemini son derece eğitimli ve uzman kadrosu ile, karot makinesi yardımıyla yapmaktadır. Karot kullanılarak yapılan delme işlemleri duvarda ve betonda çok daha az hasara yol açtığı gibi, aynı zamanda ortaya çıkması muhtemelen ses ve gürültüyü de en aza indirir.

 

Beton Delme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Beton delme işi Afyon uygulamasında karot kullanılması büyük uzmanlık ve titizlik gerektirir. Kullanılan karot makinasının çok iyi bir biçimde sabitlendiğinden emin olunmadan işleme başlamamak gerekir. Yine delme işlemi sırasında, delme işlemi yapılan alana verilen suyunda tam kıvamında olması çok büyük öneme sahiptir. Afyon beton delme işi başlamadan ve delme işlemi yapılırken, alana ait elektrik ve sıhhi tesisatlar çok dikkatli incelemeli, planların üzerinden geçmeli ve hazırlıklar ile uygulama aynı titizlikle yapılmalıdır.

 

 

İş ve personel güvenliğini her şeyin önünde tutan firmamız, tüm personeline gerekli eğitimleri vermeden kesinlikle beton delme işlemlerinde kullanmamaktadır. İşe alınan personellerimiz, sahada çalışmaya başlamadan önce son derece detaylı ve profesyonel bir eğitim sürecinden geçirilmektedir.

Beton delme işi Afyon görüldüğü üzere, işlem öncesinde, hazırlık aşamasında, uygulama sırasında mutlaka ve mutlaka eğitimli, profesyonel ve deneyimli çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Firmamız en iyi eğitim süreçlerinden geçirilmiş olan personeli ve en kaliteli son teknoloji makinaları ile Afyon beton delme işi konusunda sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

 

Beton Delme İşi Sandıklı, Beton Delme İşi Dinar, Beton Delme İşi Bolvadin, Beton Delme İşi Sinanpaşa, Beton Delme İşi Şuhut, Beton Delme İşi Emirdağ, Beton Delme İşi Çay, Beton Delme İşi İhsaniye, Beton Delme İşi İscehisar, Beton Delme İşi Sultandağı, Beton Delme İşi Çobanlar, Beton Delme İşi Dazkırı, Beton Delme İşi Başmakçı, Beton Delme İşi Hocalar, Beton Delme İşi Bayat, Beton Delme İşi Evciler, Beton Delme İşi Kızılören.

 08 Haziran 2018, id:417
telefonwhatsappmail