Beton Duvar Kesimi Afyon

Beton Duvar Kesimi Afyon

Beton Duvar Kesimi Afyon

Beton duvar kesimi Afyon işlemleri, genellikle sonradan karar verilen asansör boşluğu açma, kapı ve pencere açma ya da kontrollü bina yıkım işlemlerinde kullanılan tekniktir. Kesilecek olan beton ölçülür ve teknolojik duvar kesim makinaları ile kesim işlemi gerçekleştirilir. Bu teknik için genellikle hidrolik ve raylı, karot ya da beton kesme makinaları ile yapılır. Eğer beton kalınlığı 60 cm ve üzerinde ise genellikle çürütme yöntemi adı da verilen karot kesme cihazları kullanılır.

Özellikle binalarda sonradan karar alınarak açılması gereken yangın çıkış kapıları, pencereler ya da asansör boşluklarında Afyon beton duvar eksimi işlemi yapılır. Ayrıca tadilat ve onarım işlemlerinde de çürük betonun alınması için bu teknikten faydalanılır.

Kesim Alanına Göre Teknik Belirleme

Beton duvar kesim Afyon işlemlerinde kullanılacak olan teknik, kesimin yapılacağı noktaya ve yapı malzemesine bağlıdır. Ancak en sağlıklı kesim yöntemi hidrolik kesimdir. Yani raylı sistemlerin üzerine oturtulan testereler ile yapılan kesim tekniği, duvar yapısına zarar vermeyeceğinden sık tercih edilir.

Eğer kesim yapılacak noktaya hidrolik kesim uygulaması yetersiz geliyor ise ya da beton duvar oldukça kalın ise bu durumda devreye halatlı kesim teknikleri girecektir. Ancak halatlı kesim makinalarının her noktaya sığamayabileceğini de unutmamak gerekir. Daha dar alanlar için ise el kesme teknikleri de uygulanabilmektedir. Afyon beton duvar kesim işlemlerinde bu el kesim tekniğinin çok sık kullanıyor olmaması ise diğer tekniklere göre daha fazla risk teşkil etmesidir.

İstenilen Boyutlarda ve Düzgün Kesim

Beton duvar kesimi Afyon yapabilmek için ya çok maliyetli olan kesim makinalarını edinmeli ya da işinin ehli bir firma ile maliyetlerini, düşürmelisiniz. Bizler beton kesim tekniklerinin tamamını kullanan ve teknolojik teçhizatlara sahip olan bir firmayız.

Beton kesimi konusunda uzman ve eğitimli olan ekiplerimiz, ihtiyacınıza en uygun tekniği belirliyor ve kısa sürede uygulamaya geçiyor. Böylelikle istediğiniz betalarda, düzgün ve pürüzsüz kesim sağlanmış oluyor. Bizler Afyon beton duvar kesimi konusunda sektördeki hiçbir firmanın henüz kullanmadığı yenilikçi teçhizatlara sahibiz ve sizlere bu sayede daha hızlı, daha etkin hizmet verebiliyoruz.

 

Beton Duvar Kesimi Sandıklı, Beton Duvar Kesimi Dinar, Beton Duvar Kesimi Bolvadin, Beton Duvar Kesimi Sinanpaşa, Beton Duvar Kesimi Şuhut, Beton Duvar Kesimi Emirdağ, Beton Duvar Kesimi Çay, Beton Duvar Kesimi İhsaniye, Beton Duvar Kesimi İscehisar, Beton Duvar Kesimi Sultandağı, Beton Duvar Kesimi Çobanlar, Beton Duvar Kesimi Dazkırı, Beton Duvar Kesimi Başmakçı, Beton Duvar Kesimi Hocalar, Beton Duvar Kesimi Bayat, Beton Duvar Kesimi Evciler, Beton Duvar Kesimi Kızılören.

 08 Haziran 2018, id:422
telefonwhatsappmail