Beton Silimi Afyon

Beton Silimi Afyon

Beton Silimi Afyon

Betonun mekanik olarak iyileştirilmesi için beton silimi Afyon kullanılır. Beton silimi öncelikli olarak yüzeyin daha parlak görünmesine yardımcı olur. Betonun üzerindeki çimento kaplı görüntü temizlenerek alttaki güçlü beton ortaya çıkarılır. Bu sayede de betonun dayanıklılığı arttırılır. Sorunsuz bir şekilde kullanılan uzun ömürlü beton yüzeyler elde etmek için beton silimi kişilere büyük avantaj sağlar.

Beton silimi genellikle mermer ya da granit gibi parlak bir görüntüyü ortaya çıkarır. Bunu yaptığı için de yüzey kaplama ya da epoksi uygulaması ile karıştırılır. Oysa yüzey kaplama ile Afyon beton silimi tamamen birbirinden farklı uygulamalardır. Her şeyden önce epoksi ya da yüzey kaplama işlemlerinde yüzeye kimyasal uygulaması yapılır. Oysa beton siliminde hiçbir kimyasal bulunmaz. Tamamen sağlıklı bir şekilde yüzeyin parlatılması sağlanır.

Beton Silimi İşlemleri

Çevre dostu olması nedeni ile beton silimi uygulaması çok fazla tercih edilir. Beton silimi işlemi öncesinde mutlaka yüzeydeki pürüzlü yapıdan kurtulma sağlanır. Bunun için de ilk aşama olarak kazıma yapılır. Beton silimi Afyon işlemlerinin diğer basamakları ile honlama ve parlatmadır.

Beton silimi aşamalarından sonra parlak ve dayanıklı bir beton elde edilir. Üstelik bu son derece sağlıklı bir uygulamadır. Afyon beton silimi yöntemi içerisinde hiçbir kimyasal içerik bulunmaz. Bu uygulama ile betona sadece parlaklık özelliği kazandırılmaz. Aynı zamanda kaymaz bir beton de bu sayede elde edilir.

Beton Silimi Uygulama Alanları

Beton silimi, yüzey direncine ihtiyaç duyulan her alanda uygulanır. Oteller, hastaneler ya da alışveriş merkezleri beton silimi Afyon uygulama alanlarından bazılarıdır. Ayrıca kamyon ya da tırların sürekli geçtiği yollarda da beton silimi kullanılır. Yollarda oluşan kötü görüntü bu yöntem ile ortadan kaldırılır. Ayrıca daha dayanıklı beton elde edilmesi de bu yöntem ile sağlanır.

Beton silimi uygulamasının mutlaka profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu nedenle de en iyi hizmete firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız sizi deneyimli çalışanlarımız ile buluşturur. Bu sayede de Afyon beton silimi konusunda profesyonel hizmete sahip olabilirsiniz. Tüm çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Beton Silimi Sandıklı, Beton Silimi Dinar, Beton Silimi Bolvadin, Beton Silimi Sinanpaşa, Beton Silimi Şuhut, Beton Silimi Emirdağ, Beton Silimi Çay, Beton Silimi İhsaniye, Beton Silimi İscehisar, Beton Silimi Sultandağı, Beton Silimi Çobanlar, Beton Silimi Dazkırı, Beton Silimi Başmakçı, Beton Silimi Hocalar, Beton Silimi Bayat, Beton Silimi Evciler, Beton Silimi Kızılören.

 08 Haziran 2018, id:433
telefonwhatsappmail