Epoksi Dübel Afyon

Epoksi Dübel Afyon

Epoksi Dübel Afyon

Kimyasal dübel de denilen epoksi dübel, dayanıklılık gerektiren yerlerde yapıştırıcı ve sertleştirici olarak kullanılır.

 

Epoksi dübel Afyon özel bir dolgu maddesidir ve yapıştırıcı içerir. Evlerde kullanılan yapıştırıcılardan çok daha gelişmiş bir modeldir. İçerisinde bulunan iki çeşit kimyasal ile hızlı ve yapışkanlık özelliği fazla bir madde oluşur. İki ayrı hazne şeklinde satılabildiği gibi, bazen tek bir kutuda iki ayrı bölme şeklinde de bulunabilir. Çift pistonu ve uygulama tabancası ile kullanımı kolaylaşır. Sertleştirici ve yapıştırıcı ayrı haznelerde saklanır. Dayanıklılık gerektiren işler için kova veya kutuda Afyon epoksi dübel bulunabilir. Bu tarz boya kovasına benzeyen malzemelere epoksi yapıştırıcı veya epoksi reçine denilmektedir.

 

Epoksi Dübelin Özellikleri

 

Epoksi dübel Afyon yapıları düz veya delikli olsa da sabitleme için kullanılabilir. Kokusuzdur, alerjen özelliği yoktur. Pistonlu olan ürünlerin uygulaması kolaydır. Piston itilmesiyle malzeme dışarı çıkartılır. Yatay ve dikey yüzeylerde uygulama yapılabilir. Afyon epoksi dübel titreşimli, su içeren yerlerde uygulanabilir. Kimyasal madde içerdiği için son kullanma tarihine dikkat etmek gerekir, aksi takdirde yapıştırıcı özelliği azaldığı için tutma gücü kaybolur, tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Belli bir sıcaklık değerinde kullanılmalıdır. Tahriş edici özelliğinden dolayı eldiven ile kullanılmalıdır.

 

Epoksi Dübel Uygulama Alanları

 Epoksi dübel Afyon profesyonel bir yapıştırıcı olduğu için genellikle dayanıklılık gerektiren yerlerde tercih edilir. Stor perde, pencere, kapı, korkuluk, anten, kablo kanalı tamirinde kullanılır. Elektrik direkleri veya baz istasyonu gibi büyük montajlarda, demir yollarında rayların yapıştırılması için, ağır boru ve metallerin sabitlenmesinde tercih edilir.

Ağır reklam panolarını asarken epoksi dübel uygulaması yardımcı olur. Ağır yüklerin ve makinelerin duvara sabitlenmesi gerektiğinde kimyasal dübel uygulanır. Beton elemanların dübellenmesinde ve yapısal tamir işlemlerinde tercih edilir. Kolon filizlerinin güçlendirilmesi için güvenle uygulanır. Tuğla, mermer, taş gibi yapılarda epoksi dübel uygulaması yapılır. Evlerde LCD veya plazma televizyonların duvara sabitlenmesi, ağır kitaplıkların sağlamlaştırılması, mutfak ve banyo dolaplarının duvara monte edilmesinde ve evdeki raylı sistemlerin montajında epoksi dübel kullanılır.

Afyon epoksi dübel uygulaması ustalık ve tecrübe gerektiren bir işlem olduğundan, her türlü montaj ve yapı işlerinizde, alanında profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Epoksi Dübel Sandıklı, Epoksi Dübel Dinar, Epoksi Dübel Bolvadin, Epoksi Dübel Sinanpaşa, Epoksi Dübel Şuhut, Epoksi Dübel Emirdağ, Epoksi Dübel Çay, Epoksi Dübel İhsaniye, Epoksi Dübel İscehisar, Epoksi Dübel Sultandağı, Epoksi Dübel Çobanlar, Epoksi Dübel Dazkırı, Epoksi Dübel Başmakçı, Epoksi Dübel Hocalar, Epoksi Dübel Bayat, Epoksi Dübel Evciler, Epoksi Dübel Kızılören.

 08 Haziran 2018, id:451
telefonwhatsappmail