Halatlı Tel Beton Kesme Afyon

Halatlı Tel Beton Kesme Afyon

Halatlı Tel Beton Kesme Afyon

Halatlı tel beton kesme Afyon işlemleri 40 cm ve üzerindeki betonların kesilmesi için kullanılan bir uygulamadır. Halatların üzerine geçirilen elmas kesiciler ile kalın betonların istenilen ebatlarda kesilmesi sağlanır. Ayrıca bu işlem ile betonun çatlaması ya da kırılması da engellenir. Böylelikle plakalar halinde bir beton tabakası birden fazla tabakaya kolaylıkla ayrılabilmektedir.

Afyon halatlı tel beton kesme tekniğinin en büyük özelliği beton kalınlığı konusunda bir sınırının olmamasıdır. Özellikle liman ve köprü yapımlarında ya da onarım ve yıkımlarında bu sistem çokça kullanılır. Ayrıca demir içeren donatılı betonlarda da halatlı kesim işlemi uygulanır. Bu teknik sayesinde demir tabaka da 5 cm kadar kesilebilmektedir.

Halatlı Kesim Makinaları

Beton kesme tekniklerinden biri olan ve sık kullanılan halatlı tel beton kesme Afyon tekniği, büyük ve dayanıklı makinalar ile gerçekleştirilir. Makinaları kullanan bir operatör bulunur ve operatörün doğrudan tehlikesi bulunmaz. İş güvenliği kapsamında operatörün gerekli teçhizatlar ile bu hizmeti vermesi ve aracı kullanması şarttır. Bu nedenle hizmetin profesyonel biri ya da birileri tarafından verilmesi şarttır.

Afyon halatlı tel beton kesme tekniğinin tek bir dezavantajı bulunmaktadır. O da kesim makinasının her alanda kullanılamıyor, daha doğrusu her alana giremiyor olmasıdır. makina küçük de olsa dar alanlarda verimli çalışma gösteremeyebilir. Bu nedenle genellikle yapı inşalarında, liman ve köprü yapımlarında ya da baraj kurulumlarında daha sık kullanılır.

Pürüzsüz ve Milimetrik Kesim

Hatalı beton kesme işleminde çelik halatlar kullanılır. Bu halatların üzerinde de sarmal elmas dişliler yer alır. Kesilecek beton milimetrik olarak işaretlerini ve kesim makinası ayarı yapılır. Operatör yardımı ile beton milimetrik olarak ve pürüzsüz şekilde, istenilen ebatlarda kesilmiş olur.

Beton kesme konusunda yılların deneyimine sahip olan bizler, gelişmiş teknolojik cihaz ve tekniklerimiz ile hizmetinizdeyiz. İhtiyaca göre en uygun kesim tekniği ile hizmet veren ekibimiz aynı zamanda iş güvenliği önceliğine büyük önem veren öncü firmalardandır. Darbesiz ve hızlı kesim işlemleri konusunda güvenebileceğiniz bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçin. Çünkü bizler halatlı tel beton kesme Afyon de dahil olmak üzere, beton kesme teknikleri konusunda profesyonel destek veriyoruz.

 

Halatlı Tel Beton Kesme Sandıklı, Halatlı Tel Beton Kesme Dinar, Halatlı Tel Beton Kesme Bolvadin, Halatlı Tel Beton Kesme Sinanpaşa, Halatlı Tel Beton Kesme Şuhut, Halatlı Tel Beton Kesme Emirdağ, Halatlı Tel Beton Kesme Çay, Halatlı Tel Beton Kesme İhsaniye, Halatlı Tel Beton Kesme İscehisar, Halatlı Tel Beton Kesme Sultandağı, Halatlı Tel Beton Kesme Çobanlar, Halatlı Tel Beton Kesme Dazkırı, Halatlı Tel Beton Kesme Başmakçı, Halatlı Tel Beton Kesme Hocalar, Halatlı Tel Beton Kesme Bayat, Halatlı Tel Beton Kesme Evciler, Halatlı Tel Beton Kesme Kızılören.

 08 Haziran 2018, id:455
telefonwhatsappmail