Hizmetler

Afyon Filiz EkmeAfyon Filiz Ekme

Filiz ekme Afyon’da binanın taşıma kuvvetini artıran basit ve ekonomik bir yöntem olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir.

Afyon Epoksi DübelAfyon Epoksi Dübel

Epoksi dübel Afyon’da  (kimyasal dübel) profesyonel bir yapıştırıcı ve doldurucudur. Çok ağır yükler ve ve dayanım gerektiren işler için kullanılır.

Afyon Demirli Beton KırmaAfyon Demirli Beton Kırma

Beton kırma işlemini ihtiyaca uygun makinelerle yapmakta olup, konum ve hasar durumuna göre uygunsuz kırma işleminden kaçınıp karot, halatlı kesme ve testereli kesme çözümü sunmaktayız.

Afyon Demir Filizi EkmeAfyon Demir Filizi Ekme

Nervirli filiz demiri yağ kir ve pastan arındırılmış halde epoksi harç içerisine gömülür ve sabitlenmesi için beklenilir.

Afyon Bina YıkımıAfyon Bina Yıkımı

Jet Karot Bina Yıkımı Afyon’ da faaliyette bulunmaktadır. Bina yıkımı Afyon’da yaygınlaşmakta olan bir uygulamadır. Bunun sebebi Afyon ilinin kentsel dönüşüm sürecinde olması ve depreme dayanıksız yapılardan temizlenmesidir.

Afyon Bina GüçlendirmeAfyon Bina Güçlendirme

Bina güçlendirme Afyon’da bir yapının deprem sonrasında, çevresel faktörlerin etkisi ya da  yapım aşamasında oluşan olumsuzlukların giderilmesi ve deprem anında yapının içinde yaşayanların can güvenliğini sağlaması için yapılan uygulamaların başında gelmektedir..

Afyon Beton KırmaAfyon Beton Kırma

Firmamız, beton kırma Afyon uygulamalarında profesyonel bir ekiple siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazır bulunmaktadır.

Afyon Beton Kırım İşiAfyon Beton Kırım İşi

Beton kırım işi Afyon’da, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir.

Afyon Beton DelmeAfyon Beton Delme

Beton delme Afyon’da de karot makineleriyle yapılmaktadır. Tüm yapı işlerinizde beton delme Afyon kentinde sizlere zaman ve maddi açıdan çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Afyon Beton Delme İşiAfyon Beton Delme İşi

Beton delme işi Afyon’da karot makinalarıyla yapılmaktadır.

telefonwhatsappmail